Bloc 31 cm

368,00 €

Kiirülevaade

Kui renoveerite või ehitate oma kodu ja soovite ilma lõõrita kaminat, võite lihtsalt meie bioetanoolipõleti koju osta. See loob õdusa keskkonna, ilma et peaksite gaasi või puid põletama.Komplekt sisaldab ka "Insert boxi", mis võimaldab põleti integreerida tasapinna sisse.

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Bio-Blaze® põletid on toodetud kõrgekvaliteedilisest 304 roostevabast terasest ning kestavad igavesti. Neid on erinevais suurustes ning põlemisaeg sõltub bioetanooli kogusest. Kõigil põletitel on reguleeritav leek, et sättida soojust ja vedeliku kogust. Leeki on lihtne kustutada - tuleb lihtsalt siiber kinni panna. Tootega tulevad kaasa lehter ja juhised. Bio-Blaze® põletid integreeritakse tavaliselt kaminasse. Põleti asetatakse kaminasse sama koha peale, kuhu tavaliselt puud. Põleteid ei tohiks kasutada dekoratiivkaminas ega asetada kuuma mittetaluvatele pindadele. Alternatiivina võite kasutada Fuego boxi. Bio-Blaze® põleteid kasutavad paljud arhitektid ja disainerid ning need on tõestatult usaldusväärsed ja suurepärase kvaliteediga.

Põletiga tulevad kaasa lehter ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 3½ kg
Mõõtmed L 325 x H 54 x D 120 mm
Küttevõime 2.8 KW
Põletid 1½ L - adjustable flame
Põlemisaeg +/- 5 hrs
Kaasasolevad lisad Ei
Värvivalik Must
Lisad Ilma lisadeta
Soovitatav õhuvahetus Tool to regulate and extinguish the flame / Funnel / Manual / Insert box included
Soovitatud ruumipind every one hour for rooms < 110 m³ - < 3884 ft³

Lisainfo

 

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun  kasutusjuhendiga.