Design Table

579,00 €

Kiirülevaade

Disainlaud muudab iga kamina puhtakoeliseks. Lükake lihtsalt põleti kaminasse ning võite valida traditsioonilise või modernsema ilme vahel. Kivid, klaas ja keraamiline puit aitavad teil luua täpselt sellises stiilis kamina, nagu ise soovite. Disainlaud sobib korterisse, majja, baari, restorani või kontorisse. Bio-Blaze® disainlaud on ideaalne soojuse ja lõõgastava keskkonna looja.

* Nõutud väljad

579,00 €

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Sooja atmosfääri loomiseks võib disainlaua paigaldada juba olemasolevasse kaminasse või lihtsalt tasasele pinnale. Toode on viimistletud musta pulbervärviga ja mahutab 1.5 L bioetanooli, mis põleb kuni kuus tundi. Nagu teiste Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteediline lihvitud roostevabast terasest põleti, mis loob ruumi elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada - tuleb vaid siiber sulgeda.

Lauaga on kaasas lehter ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 10 kg
22 lbs
Mõõtmed L 550 x H 302 x D 230 mm (tagakülg L 406 mm)
Küttevõime 2.8 KW / 9553 BTU
Põletid 1½ L põleti- reguleeritav leegi kõrgus
Põlemisaeg +/- 6 h - 0.25 l/h
Kaasasolevad lisad Kuumakindlad klaasid / põleti / leegi kustutamis ja seadistamise vahend / lehter / manuaal
Lisad Ei
Soovitatav õhuvahetus Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³
Soovitatud ruumipind 54 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun  kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Disainlaud3D Disainlaud . Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.