Diamond I | 3 ümarat põletit

649,00 €

Kiirülevaade

Diamond kollektsiooni kuuluvad kaardus kaminad, mis sobivad iga suurusega ruumi. Selle kamina välimus on ajatu ning rõõmustab paljusid sisedisainereid - Diamond sobib nii moodsasse kui klassikalisse siseruumi. Kaminat on võimalik tellida kahes toonis: must või roostevaba teras.


Kui kamina läheduses viibivad lapsed või loomad, soovitame kaminaga kaasa tellida kaitseklaasi.

* Nõutud väljad

649,00 €

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Kamina võib tõsta nii kips-, kivi-, betoon- kui ka puitseinale. Kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest Diamondisse on integreeritud kuumakindel isolatsioon ning maavärinakindel seinale riputamise süsteem. Ohutust lisab ees asetsev karastatud klaas. Et kodu veelgi soojem ja ruum avaram näiks, on seda toodet võimalik osta kahes variandis. Diamond I kaminaga on kaasas kolm malmist põletit, igaüks neist iseseisvalt põlev. Võid süüdata vaid ühe, kaks või kõik kolm. Diamond II kaminaga on kaasas kõrgekvaliteediline lihvitud terasest reguleeritav põleti, mis loob elegantse leegi. Mõlema põleti leeke on lihtne kustutada - sisseehitatud kustutiga (Diamond I) või siibri sulgemisega (Diamond II).

Kaminaga tulevad kaasa lehter, valged kivid ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 22 kg
49 lbs
Mõõtmed L 790 x H 625 x D 200 mm
Küttevõime 2 KW 6824 BTU
Põletid 1 L jagatud 3 ümara põleti vahel
Põlemisaeg +/- 3 h - 0.11 l/h
Kaasasolevad lisad Kinnitussüsteem / lehter / kivid / manual / kustuti
Soovitatav õhuvahetus Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³
Soovitatud ruumipind 49 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.