Keops

785,00 €

Kiirülevaade

Keops on võimsast Cheopsi püramiidist inspireeritud kolmnurgakujuline kamin. Selle püstkamina võib asetada põrandale või madalale kohvilauale. See on ideaalne väikestesse tubadesse, kus pole ruumiga priisata ega võimalust seinale riputada. Selle modernse kamina leeki võib nautida nii toas kui väljas.

* Nõutud väljad

785,00 €

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Püstkamina saab asetada põrandale või madalale kohvilauale. Keops on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest ning ees ja taga asetsevad karastatud klaasid muudavad kamina ohutuks. Lisaks on sel põranda säästmiseks neli vildist talda. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitudroostevabast terasest reguleeritav põleti, mis loob tuppa rahustava leegi. Leeki on lihtne kustutada - tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Tootega tulevad kaasa lehter ja juhised.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 30 kg
66 lbs
Mõõtmed L 500 x H 691 x D 350 mm
Küttevõime 2 KW 6824 BTU
Põletid 1 L põleti - reguleeritav leegi kõrgus
Põlemisaeg +/- 3 h - 0.33 l/h
Kaasasolevad lisad 2 kuumakindlat klaasi / põleti / leegi kustutamis ja seadistamise vahend / lehter / manuaal
Lisad Ei
Soovitatav õhuvahetus Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³
Soovitatud ruumipind 49 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Keops3D Keops. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.