Kuidas töötab

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Biokaminad on uuenduslikud ja keskkonnasõbralikud kaminad, mis ei vaja korstent ega sõltu ühestki välisest ühendusest (elekter või gaas). Biokaminates kasutatakse denatureeritud alkoholi, mida kutsutatakse bioetanoolkütuseks. Ei mingit korstent, gaasi ega suitsu! Igaüks võib elusa tule soojust nautida. Kaminaid on lihtne kasutada ja ülal pidada - ei ole puid ega tuhka, mida koristada. Samuti ei pea muretsema kaminast välja hüppavate hõõguvate süte pärast.

Kaminate disainimisel on mõeldud nii sise- kui välitingimustele. Stiilne välimus sobib nii klassikalisse kui ka modernsesse siseruumi, nii terrassile kui ka hoovi.

Naturaalne kollakas leek loob eriti sooja ja hubase atmosfääri nii hotelli, restorani, koju, rõdule kui ka aeda. Kaminaid on lihtne nii seinale, kohvilauale kui põrandale asetada.

Erinevalt puidust ei eraldu etanooli põletamisest ühtki ohtlikku jääki ega kantserogeeni. See on ka põhjus, miks te korstent ei vaja. Põledes eraldub väga väikeses koguses veeauru ja süsihappegaasi. Teie seinad ei saa märjaks ega laed tahmaseks - bioetanool loob puhtalt põleva tule.

KUIDAS BIOKAMINAT KASUTADA?

Enne, kui alustate biokamina kasutamist, lugege hoolikalt läbi kasutusjuhend.

Biokaminat on väga lihtne kasutada. Valage bioetanool lehtri abil põletisse ja süüdake kaasa saadetud süütajaga. Tuli ja soe tunne tekivad vaid minutitega.

Tavalise kamina puhul on tarvis puid lõhkuda, laduda ja transportida. Lisaks sellele on neid raske põlema saada ja pärast tule tegemist peate koristama hakkama. Bioetanoolkamin on lihtne, puhas ja keskkonnasõbralik!

Bio-Blaze® kaminaid ei pea lõplikult ühe koha peale paigaldama - neid saab edukalt liigutada!