Orlando

1 639,00 €

Kiirülevaade

Orlando on modernse disainiga - ümarad ääred ja läikiv disain jätavad sooja, ent efektse mulje. Kamina ülesehitus on elegantne ja tasakaalustatud. Orlando sobib kesksesse kohta - nii saab mõlemalt poolt tuld nautida. See kamin loob teatraalse efekti nii kodus, hotelli fuajees kui ka restoranis. Originaalis musta või valgena tellitav Orlando on modernne ning annab igale ruumile iseloomu.

* Nõutud väljad

1 639,00 €

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Iseseisva kamina saab asetada seinale ning seda on mugav nelja ratta abil tubades ringi liigutada. Orlando on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest ning ees ja taga asetsevad karastatud klaasid muudavad kamina ohutuks. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis loob tuppa elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada - tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Tootega tulevad kaasa lehter ja juhised.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 45 kg
99 lbs
Mõõtmed L 1000 x H 710 x D 250 mm
Küttevõime 2.8 KW 9553 BTU
Põletid 1½ L põleti - reguleeritav leegi kõrgus
Põlemisaeg +/- 6 h - 0.25 l/h
Kaasasolevad lisad 2 kuumakindlat klaasi / põleti / leegi kustutamis ja seadistamise vahend / lehter / manuaal
Lisad Ei
Soovitatav õhuvahetus Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³
Soovitatud ruumipind 54 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Orlando3D Orlando. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.