Qwara

769,00 €

Kiirülevaade

Seinale asetatav klassikaline ringikujuline Qwara sobib pea igasse siseruumi. See kamin loob igas suuruses ruumi mõnusa atmosfääri ning silmapaistev leek muudab olemise õdusaks. Seda kaminat on võimalik osta kahes toonis: must või valge.

* Nõutud väljad

769,00 €

Detailid

 See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Kamina võib tõsta nii kips-, kivi-, betoon- kui ka puitseinale. Kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest Qwarasse on integreeritud kuumakindel isolatsioon ning maavärinakindel seinale riputamise süsteem. Ees asetsev karastatud klaas ning taha paigaldatud kuumakindel klass muudavad kamina ohutumaks. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis toob tuppa elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada - tuleb vaid siiber sulgeda.

Kaminaga tulevad kaasa lehter, valged kivid ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 25 kg
55 lbs
Mõõtmed L 600 x H 600 x D 174 mm
Küttevõime 2 KW 6824 BTU
Põletid 1 L põleti - reguleeritav leegi kõrgus
Põlemisaeg +/- 3 h - 0.33 l/h
Kaasasolevad lisad Kuumakindlad klaasid / põleti / Kinnitus süsteem / Leegi kustutamis vahend / Lehter / Kivid / Manuaal
Lisad Ei
Soovitatav õhuvahetus Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³
Soovitatud ruumipind 49 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga  kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Qwara3D Qwara. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.