Bloc 100 cm

899,00 €

Kiirülevaade

Kui renoveerite või ehitate oma kodu ja soovite ilma lõõrita kaminat, võite lihtsalt meie bioetanoolipõleti koju osta. See loob õdusa keskkonna, ilma et peaksite gaasi või puid põletama.


Selle tootega sobib hästi kokku põletikast Fuego Box!


Kui kamina läheduses viibivad lapsed või loomad, soovitame kaminaga kaasa tellida kaitseklaasi.

* Nõutud väljad

899,00 €

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Bio-Blaze® põletid on toodetud kõrgekvaliteedilisest 304 roostevabast terasest ning kestavad igavesti. Neid on erinevais suurustes ning põlemisaeg sõltub bioetanooli kogusest. Kõigil põletitel on reguleeritav leek, et sättida soojust ja vedeliku kogust. Leeki on lihtne kustutada - tuleb lihtsalt siiber kinni panna. Tootega tulevad kaasa lehter ja juhised. Bio-Blaze® põletid integreeritakse tavaliselt kaminasse. Põleti asetatakse kaminasse sama koha peale, kuhu tavaliselt puud. Põleteid ei tohiks kasutada dekoratiivkaminas ega asetada kuuma mittetaluvatele pindadele. Alternatiivina võite kasutada Fuego boxi. Bio-Blaze® põleteid kasutavad paljud arhitektid ja disainerid ning need on tõestatult usaldusväärsed ja suurepärase kvaliteediga.

Põletiga tulevad kaasa lehter ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.


Lisainformatsioon

Kaal 12 kg
26 lbs
Mõõtmed L 990 x H 52.5 x D 205 mm
Küttevõime 4.5 KW 15354 BTU
Põletid 5 L põleti - reguleeritav leegi kõrgus
Põlemisaeg +/- 6 h - 0.83 l/h
Kaasasolevad lisad Leegi kustutamise ja seadistamise vahend / lehter / manuaal
Soovitatav õhuvahetus Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³
Soovitatud ruumipind 85 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

 

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun  kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Põleti 100 cm - 39"3D Põleti 100 cm - 39". Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.