Mis on Bio-Blaze

Firmast

Bio-Blaze® on 2002. aastal Bart Lensinki poolt asutatud Belgia pereettevõte. Selle eesmärgiks on pakkuda uuenduslikke lõõrita kaminaid, mida nimetatakse biokaminateks. Kuna Bio-Blaze® tooteid pannakse kokku nii Belgia kui USA tehastes, saame tagada toodete kõrge kvaliteedi ja turvalisuse.

Bio-Blaze® biokaminad ja põletid on patenteeritud, testitud ja heaks kiidetud. Kui soovite vana kaminat renoveerida või otsite midagi täiesti uut, siis kindlasti leiate meie toodete seast sobiva. Bio-Blaze® pakub laias valikus uuenduslikke biokaminaid, mis sobivad igale maitsele.

Miks just meie biokamin?

Ei mingit korstent, gaasi ega suitsu! Igaüks peaks saama elusa tule soojust nautida. Bio-Blaze® kaminad kasutavad põlemiseks bioetanooli ega vaja korstent. Need ei sõltu ühestki välisest ühendusest, nagu elekter või gaas.

Kaminate disainil oleme võtnud eesmärgiks, et need sobiks nii tuppa kui ka õue. Naturaalne kollakas leek loob sooja atmosfääri nii restoranis, hotellis, kodus kui ka aias. Biokaminat on lihtne seinale, kohvilauale või avatud ruumi paigaldada.