Qube Small

1.358,001.617,00

Qube on väga elegantne ja maitsekas kamin. Selle lihtne disain sobib igas stiilis ruumi või isegi õue. Efektseim on asetada kamin kesksele kohale – nii saab igast küljest tuld nautida. Qube kamin sobib nii koju, hotelli fuajeesse kui ka restorani. See loob hubase tunde ja must või valge toon jätab modernse üldmulje.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Tootekood: configurable BB-QSP Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Iseseisva kamina saab asetada seinale ning seda on mugav nelja ratta abil tubades ringi liigutada. Vastavalt toa suurusele saab seda toodet tellida kahes suuruses – Qube Small (väike) ja Qube Large (suur). Qube on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest ning ees ja taga asetsevad kuumakindlad klaasid muudavad kamina ohutuks. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis toob tuppa elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Tootega tulevad kaasa lehter ja juhised.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 45 kg
Mõõtmed 80 × 25 × 80 cm
Küttevõime

2.8 KW 9553 BTU

Põletid

1.5L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 6 h

Kütusekulu

0.25 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

54 m³(lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Qube Small3D Qube Small. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.