Column Large

1.335,001.762,00

Column on nii sise- kui välikamin. See esmaklassiline kamin istub nii tubadesse, esikusse kui ka väliaeda. Column sobib nii välielu elavdamiseks kui sisekujunduselemendiks. Nelja integreeritud ratta abil on seda lihtne toas ja väljas liigutada. Kamin mõjub modernsena nii musta kui valgena.

 

Kamina vihma eest kaitsmiseks soovitame kaminaga kaasa tellida kaitsva katte.

Roostekarva terasRoostekarva terasRoostekarva terasMustMustMustValgeValgeValgeRAL värvRAL värvRAL värv
Ilma lisadetaIlma lisadetaKaitsev KateKaitsev Kate
Tühjenda

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

SKU: configurable BB-CB Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Kaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Püstkamina saab asetada seinale ning seda on lihtne nelja ratta abil liigutada. Vastavalt vajadusele saab seda toodet tellida kahes suuruses – Column Small (väike) ja Column Large (suur). Column on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest ning ümberringi paigaldatud karastatud klaasid muudavad kamina ohutuks. Lisaks on sel põranda säästmiseks neli vildist talda. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis loob elegantse ja rahustava leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Tootega on kaasas lehter ja juhised.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Küttevõime

2.8 KW 9553 BTU

Põletid

2L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 6 h

Kütusekulu

0.33 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

54 m³(lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Column Large3D Column Large. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.